Haber

Ücretsiz spor eğitimi başlıyor

ESKİŞEHİR (İGFA) – Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 yaş ve üzeri vatandaşların spor yapması amacıyla düzenlenen bahar dönemi yetişkin spor eğitimleri için geri sayım başladı.

2-6 Mayıs tarihleri ​​arasında online ve yüz yüze yapılacak kayıtların ardından Eskişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı 3 spor merkezinde daha spor antrenmanları yapılacak. Büyükşehir Belediyesi’nin uzman spor eğitmenleri tarafından bay ve bayanlara ücretsiz fitness, aerobik ve pilates eğitimleri verilecek.

Bahar dönemi yetişkin spor eğitimleri hakkında vatandaşlar Gültepe Mahallesi Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi 0 222 502 23 91, Şirintepe Spor Merkezi 0 222 335 95 07, Sütlüce Mahallesi Şehit Tarkan Karaca Spor Merkezi 0 222 502 89 numaralı telefondan bilgi alacak. 76 numaralı telefondan yetkililere ulaşarak detaylı bilgi alabilecekler. Kayıt olmak isteyenler merkezlere giderek kayıtlarını tamamlayabilirler.

2 Mayıs Salı günü saat 09:00’da başlayacak olup, sınırlı kontenjan antrenmanları için online başvurular www.eskisehir.bel.tr/sporkayit adresinden yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu