Haber

Bakanlardan merhum Deniz Baykal için taziye mesajı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, sosyal medya hesaplarından CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal için taziye mesajı paylaştı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, yaptığı paylaşımda, “Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal’a Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” sözlerini verdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı paylaşımda, “CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhum Deniz Baykal’a Allah’tan rahmet, ailesine, CHP camiasına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. . Rabbim rahmet ve mağfiretiyle muamele etsin. Mekanı cennet olsun inşallah.” sözlerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türk siyaset tarihinin en önemli isimlerinden CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve CHP camiasına başsağlığı diliyorum. ” mesajınızı paylaştı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve CHP camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi. paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu