Ekonomi

Türkiye Sigorta, İtibar Endeksi Araştırması’nda sektörünün en itibarlı şirketleri arasında yer aldı.

En prestijli kurum ve markaların belirlendiği Türkiye Prestij Endeksi Araştırması’nda Türkiye Sigorta, sektörünün en itibarlı şirketleri arasında yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve 65 farklı branşta Türkiye’nin en itibarlı kurum ve markalarını belirleyen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları açıklandı.

Beykoz Üniversitesi’nin akademik desteği ve Bursa Teknik Üniversitesi raportörlüğünde Türkiye genelinde 15 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen araştırmada Türkiye Sigorta, sektöründeki prestijli 33 şirket arasında yer aldı.

Açıklamada açıklamalarda bulunan Türkiye Sigorta Kurumsal Bağlantı ve Marka Yönetimi Müdürü Selda Çamlıbel Özkoyuncu, 3 yıl gibi kısa bir sürede sigortacılık sektöründe Türkiye’nin en prestijli şirketleri arasında yer almanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Özkoyuncu, “İtibar endeksi raporu sayesinde, gelecek yol haritamızı çizerken toplum ve hedef kitle nezdinde nasıl algılandığımızı, güçlü yönlerimizi ve güçlendirmemiz gereken alanları görme fırsatı bulduk” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu