Haber

THY’den tahliye seferlerine rezervasyon uyarısı

Türk Hava Yolları (THY), 13-19 Şubat tarihlerinde deprem bölgesinden ücretsiz tahliye seferlerinde boş koltuk olması halinde rezervasyonsuz yolcu alınacağını duyurdu.

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, sabah saat 09.00’dan sonra yapılacak uçuşlar için rezervasyon sisteminin başlatılacağı belirtilirken, “13-19 Şubat tarihleri ​​arasında yapılacak uçuşlarımız için ücretsiz rezervasyon işlemlerinizi güncellenen sayfamız üzerinden tamamlayabilirsiniz. mobil uygulama veya web sitemiz.” terim kullanıldı.

Vatandaşların havalimanlarına rezervasyon yaptırmadan gelmemeleri konusunda uyarıda bulunan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Tahliye işlemini kolaylaştırmak için havalimanlarına rezervasyon yaptırarak gelinmesi gerekmektedir. Rezervasyonlu yolcularımıza öncelik verilecek olup, boş yer olması durumunda rezervasyonuz yolcularımız da kabul edilecektir. İşlemlerinizde herhangi bir hata ile karşılaşmamak için mobil uygulamanızın son versiyon ile güncellendiğinden emin olunuz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu